Automobilové plošiny

Montážní plošina INREKA na podvozku AVIA A60

Více o plošině INREKA najdete na webu výrobce inreka-plosiny.cz

Cena

  • 850,-kč/hod
  • 29,-Kč/km (přistavení/odstavení)

Automobilové plošiny, často označované jako autojeřáby s pracovní plošinou, jsou speciální vozidla vybavená pohyblivou plošinou nebo košem, které jsou určeny k práci ve výškách. Tyto plošiny jsou montovány na podvozek automobilu, což jim poskytuje vynikající mobilitu a umožňuje rychlý přesun na různá pracoviště. Díky této vlastnosti jsou automobilové plošiny neocenitelným nástrojem pro řadu prací, jako je údržba elektrických a telekomunikačních sítí, mytí a údržba budov, stříhání stromů, montáž reklamních a informačních tabulí nebo dokonce záchranářské a hasičské operace.

Automobilové plošiny se vyznačují různými typy zdvihacích mechanismů - od teleskopických ramen, přes nůžkové mechanizmy až po kloubové ramena. Tato rozmanitost zajišťuje, že lze vybrat konkrétní typ plošiny přizpůsobený specifickým požadavkům práce, jako je dosah do výšky, boční dosah nebo nosnost. Výška, do které dokážou tyto plošiny dosáhnout, se může pohybovat od několika metrů až po impozantní výšky přesahující 100 metrů u největších modelů.

Bezpečnost je u automobilových plošin klíčovým aspektem. Jsou vybaveny mnoha bezpečnostními funkcemi, jako jsou stabilizační opěry, které zajišťují stabilitu vozidla během práce, bezpečnostní pásy pro operátora v koši a automatické systémy, které zabraňují přetížení nebo převrácení. Další bezpečnostní prvky mohou zahrnovat nouzové spouštěcí mechanismy a zařízení pro dálkové ovládání.

Tyto plošiny jsou také navrženy s ohledem na flexibilitu a efektivitu práce. Mnoho modelů nabízí možnost ovládání jak z koše, tak z úrovně země, což umožňuje operátorům snadno a rychle reagovat na měnící se pracovní podmínky. Některé plošiny mají také otáčecí koše, které usnadňují přístup do obtížně přístupných oblastí.

Automobilové plošiny tedy představují nezbytný prvek pro mnoho odvětví, kde je potřeba pracovat ve výškách. Díky své mobilitě, všestrannosti a bezpečnostním prvotřídním standardům se staly nepostradatelnými pro firmy zabývající se údržbou, stavebnictvím, reklamou, komunálními službami a mnoha dalšími obory. Jejich schopnost rychle a efektivně přemisťovat pracovníky a vybavení do výšek z nich dělá klíčové nástroje pro moderní průmyslové a servisní operace.

Rychlý kontakt

Červený s.r.o. - Praha
Základna: Praha 6, Letiště-Ruzyně
Pobočka: Na Vrších 377, Lety u Dobřichovic, Praha-západ

Telefon: +420 607 569 074
E-mail: cerveny.plosiny@seznam.cz

Informace o cookies

GDPR

Jeřábnické práce Praha

Dále provádíme veškerou manipulaci s břemeny různých druhů v závislosti na požadavku zákazníka a typu jeřábu.


Image